2011​ ​yılında​ ​faaliyet​ ​hayatına​ ​başlayan​ ​Artemis​ ​Render​ ​tasarım,modelleme, render​ ​alanında​ ​estetik​ ​algısı​ ​yüksek​ ​uygulanabilir​ ​çözümler​ ​sunmaktadır.

Profesyonel​ ​iş​ ​anlayışımız​ ​gereği​ ​gerçekleştirilen​ ​her​ ​projede​ ​gerekli​ ​Ar-Ge​ ​çalışmaları yapılır,​ ​müşteri​ ​ile​ ​iletişim​ ​halinde​ ​olunur,​ ​ hukuk​ ​danışmanlarımızca​ ​hazırlanan​ ​gizlilik sözleşmesi​ ​ile​ ​fikri​ ​ve​ ​sınai​ ​haklarınız​ ​korunur.

"Çünkü Artemis Render olarak tek hedefimiz imzamızın olduğu her projeden gurur duymaktır."

Artemis​ ​Render​ ​kurucusu​ ​Caner​ ​Recep​ ​Güngör​ ​2011​ ​yılından​ ​bu​ ​yana​ ​tasarım,​ ​render​ ​ve modelleme​ ​alanında​ ​profesyonel​ ​destek​ ​sunmaktadır.

Tam​ ​burslu​ ​kazandığı​ ​İstanbul​ ​Kemerburgaz​ ​Üniversitesi​ ​Güzel​ ​Sanatlar​ ​Fakültesi’nden mezun​ ​olup​ ​tasarımları​ ​ve​ ​çizimleri​ ​ile​ ​ulusal​ ​yarışmalarda​ ​dereceler​ ​kazanmıştır.

Lisans​ ​eğitimi​ ​sürecinde​ ​katıldığı​ ​sertifika​ ​programları​ ​ve​ ​seminerlerle​ ​bilgi​ ​ve​ ​becerilerini geliştirmiştir. Sektöre​ ​“​üretilebilir yaratıcılık”​ ​bakış​ ​açısı​ ​ile​ ​geliştirdiği​ ​projelerle​ ​katkı​ ​sağlayan​ ​Güngör gerçekleştirdiği​ ​iş​ ​ortaklıklarıyla​ ​ulusal​ ​firmalarda​ ​başarıyla​ ​ boy​ ​gösterirken​ ​uluslararası hizmetlerini​ ​de​ ​sürdürmektedir.

TASARIM

Fikirleriniz ve talepleriniz doğrultusunda, gerekli Ar-Ge çalışmaları yapılarak estetik üretilebilir el illüstresi yaratıcı tasarımlar sunulmaktadır.

RENDER

3D projenizin gerçekçi olarak sanal, profesyönel ve yüksek çözünürlüklü olarak kusurusuz fotoğraflanmasıdır.

MODELLEME

Fikirlerinizin yada 2 boyutlu işlerinizin gerçekçi görüntüye sahip olabilmesi için 3 boyutlu düzleme aktarılma çalışmasıdır. Bu hizmet ile üretmeden web satış sistemi olan dropshipping için görseller edinebileceğiniz gibi proje sunumlarınızı da zenginleştirebilirsiniz. 3D print uyumlu modelleme hizmetimiz ile çizimi gerçekleşen ürünün 3 boyutlu çıktısını alabilirsiniz.